Quertumas
Rungtynės
10
Taškai (vid.)
11,1
#41 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
10,5
#9 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
3,9
#21 visų laikų
Perimti (vid.)
0,4
#54 visų laikų
Blokai (vid.)
1,3
#3 visų laikų
Naudingumas (vid.)
23,7
#12 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Žalgiris |
10 | 11,1 | 10,5 | 3,9 | 0,4 | 1,3 | 1,4 | 75,0 | 40,0 | 25,0 | 23,7 |
| Karjera | 10 | 11,1 | 10,5 | 3,9 | 0,4 | 1,3 | 1,4 | 75,0 | 40,0 | 25,0 | 23,7 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 | @ Neptūnas |
P 97–56 | 12 | 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6/7 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Neptūnas |
Pr 82–89 | 8 | 12 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4/6 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-27 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 69–95 | 12 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6/9 | 0/1 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 70–83 | 6 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3/3 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-25 | @ Rytas |
Pr 79–83 | 18 | 10 | 3 | 0 | 1 | 1 | 9/13 | 0/1 | 0/1 |
| 2026-03-25 | Rytas |
Pr 69–101 | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5/9 | 0/1 | 0/0 |
| 2026-03-20 | @ Jonava Hipocredit |
Pr 65–93 | 4 | 9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2/5 | 0/0 | 0/1 |
| 2026-03-20 | Jonava Hipocredit |
P 59–54 | 7 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3/3 | 0/0 | 1/2 |
| 2026-03-19 | @ Lietkabelis |
P 87–59 | 10 | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5/5 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Lietkabelis |
P 66–58 | 24 | 9 | 2 | 2 | 9 | 1 | 11/12 | 2/2 | 0/0 |





