Kostmonautas
Rungtynės
8
Taškai (vid.)
8,4
#58 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
3,6
#30 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
3,4
#25 visų laikų
Perimti (vid.)
1,6
#19 visų laikų
Blokai (vid.)
0,5
#14 visų laikų
Naudingumas (vid.)
15,4
#38 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Žalgiris |
8 | 8,4 | 3,6 | 3,4 | 1,6 | 0,5 | 0,6 | 70,7 | 69,2 | 0,0 | 15,4 |
| Karjera | 8 | 8,4 | 3,6 | 3,4 | 1,6 | 0,5 | 0,6 | 70,7 | 69,2 | 0,0 | 15,4 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 | @ Neptūnas |
P 97–56 | 6 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3/4 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Neptūnas |
Pr 82–89 | 12 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5/5 | 2/2 | 0/0 |
| 2026-03-27 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 69–95 | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3/4 | 1/2 | 0/0 |
| 2026-03-27 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 70–83 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2/5 | 0/1 | 0/0 |
| 2026-03-20 | @ Jonava Hipocredit |
Pr 65–93 | 13 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5/8 | 3/4 | 0/0 |
| 2026-03-20 | Jonava Hipocredit |
P 59–54 | 14 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6/8 | 2/2 | 0/0 |
| 2026-03-19 | @ Lietkabelis |
P 87–59 | 4 | 8 | 6 | 3 | 0 | 3 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Lietkabelis |
P 66–58 | 7 | 4 | 5 | 5 | 1 | 0 | 3/5 | 1/2 | 0/0 |




