ZAPASS
Rungtynės
8
Taškai (vid.)
15,0
#26 visų laikų
Atk. kamuoliai (vid.)
1,5
#38 visų laikų
Rez. perdavimai (vid.)
11,4
#5 visų laikų
Perimti (vid.)
0,5
#43 visų laikų
Blokai (vid.)
0,0
#54 visų laikų
Naudingumas (vid.)
21,9
#18 visų laikų
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Juventus |
8 | 15,0 | 1,5 | 11,4 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 51,1 | 46,3 | 100,0 | 21,9 |
| Karjera | 8 | 15,0 | 1,5 | 11,4 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 51,1 | 46,3 | 100,0 | 21,9 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-01 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 73–83 | 13 | 0 | 15 | 1 | 0 | 1 | 5/13 | 3/8 | 0/0 |
| 2026-04-01 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 73–79 | 8 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 4/11 | 0/5 | 0/0 |
| 2026-03-30 | Rytas |
Pr 61–73 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1/4 | 1/1 | 0/0 |
| 2026-03-30 | @ Rytas |
Pr 69–96 | 7 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3/8 | 1/3 | 0/0 |
| 2026-03-17 | Neptūnas |
Pr 77–90 | 21 | 1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 7/11 | 6/8 | 1/1 |
| 2026-03-17 | @ Neptūnas |
P 84–80 | 27 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 10/17 | 7/13 | 0/0 |
| 2026-03-16 | @ Šiauliai |
P 77–71 | 20 | 0 | 17 | 0 | 0 | 2 | 8/11 | 4/6 | 0/0 |
| 2026-03-16 | Šiauliai |
Pr 70–90 | 21 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 8/15 | 3/10 | 2/2 |




