ZygaLTU2
Rungtynės
6
Taškai (vid.)
17,3
#11 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
1,2
#30 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
11,3
#3 sezone
Perimti (vid.)
0,3
#37 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#36 sezone
Naudingumas (vid.)
17,2
#19 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | Drinkers |
6 | 17,3 | 1,2 | 11,3 | 0,3 | 0,0 | 6,5 | 53,2 | 45,2 | 50,0 | 17,2 |
| Karjera | 6 | 17,3 | 1,2 | 11,3 | 0,3 | 0,0 | 6,5 | 53,2 | 45,2 | 50,0 | 17,2 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-03 | Rising Rookies |
Pr 68–69 | 17 | 0 | 19 | 0 | 0 | 3 | 7/10 | 3/5 | 0/0 |
| 2026-11-03 | @ Rising Rookies |
Pr 36–57 | 11 | 3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 4/11 | 3/5 | 0/0 |
| 2026-11-03 | WECANTMISS |
Pr 44–71 | 16 | 3 | 6 | 0 | 0 | 10 | 6/15 | 4/10 | 0/0 |
| 2026-11-03 | @ WECANTMISS |
Pr 42–68 | 18 | 0 | 7 | 0 | 0 | 9 | 8/14 | 1/6 | 1/2 |
| 2026-10-27 | @ BC Bandygos |
Pr 47–59 | 14 | 0 | 14 | 0 | 0 | 3 | 6/14 | 2/8 | 0/0 |
| 2026-10-27 | @ BC Bandygos |
Pr 60–63 | 28 | 1 | 12 | 0 | 0 | 6 | 10/13 | 6/8 | 2/4 |