Žaidėjai

Deilicc

Point Guard Beastix
Rungtynės
2
Taškai (vid.)
5,5
#42 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
1,0
#30 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
15,5
#1 sezone
Perimti (vid.)
1,5
#14 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#33 sezone
Naudingumas (vid.)
13,5
#28 sezone

Statistika pagal sezonus

Vidurkiai per rungtynes
SezonasKomanda RgTšk.Atk.Rez.Per.Blk.Kld. Met.%Trit.%Baud.%Naud.
2 sezonas Beastix 2 5,5 1,0 15,5 1,5 0,0 7,0 25,0 50,0 100,0 13,5
Karjera 2 5,5 1,0 15,5 1,5 0,0 7,0 25,0 50,0 100,0 13,5

Rungtynių žurnalas

DataVaržovasRez. Tšk.Atk.Rez.Per.Blk.Kld.Met.Trit.Baud.
2026-11-02 @ Mythics Pr 64–84 6 2 18 1 0 5 2/6 2/3 0/0
2026-11-02 @ Mythics Pr 66–96 5 0 13 2 0 9 0/2 0/1 5/5