Extreme5K
Rungtynės
12
Taškai (vid.)
34,2
#3 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
0,9
#23 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
12,8
#2 sezone
Perimti (vid.)
0,2
#48 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#32 sezone
Naudingumas (vid.)
37,8
#3 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Jonava Hipocredit |
12 | 34,2 | 0,9 | 12,8 | 0,2 | 0,0 | 2,3 | 61,5 | 57,7 | 100,0 | 37,8 |
| Karjera | 12 | 34,2 | 0,9 | 12,8 | 0,2 | 0,0 | 2,3 | 61,5 | 57,7 | 100,0 | 37,8 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-29 | Rytas |
P 71–58 | 28 | 1 | 15 | 0 | 0 | 5 | 10/16 | 6/11 | 2/2 |
| 2026-03-29 | @ Rytas |
P 89–56 | 34 | 1 | 17 | 0 | 0 | 2 | 13/18 | 6/10 | 2/2 |
| 2026-03-29 | Lietkabelis |
P 76–61 | 40 | 1 | 13 | 0 | 0 | 2 | 15/23 | 10/15 | 0/0 |
| 2026-03-29 | @ Lietkabelis |
Pr 56–67 | 18 | 1 | 11 | 0 | 0 | 2 | 6/18 | 6/17 | 0/0 |
| 2026-03-25 | @ Neptūnas |
P 90–82 | 54 | 0 | 13 | 0 | 0 | 4 | 19/28 | 16/20 | 0/0 |
| 2026-03-25 | Neptūnas |
Pr 73–80 | 31 | 0 | 12 | 1 | 0 | 2 | 12/21 | 7/12 | 0/0 |
| 2026-03-22 | Šiauliai |
P 82–66 | 36 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15/21 | 6/9 | 0/0 |
| 2026-03-22 | @ Šiauliai |
Pr 69–74 | 37 | 1 | 10 | 1 | 0 | 1 | 14/24 | 8/15 | 1/1 |
| 2026-03-20 | Žalgiris |
P 93–65 | 41 | 2 | 11 | 0 | 0 | 3 | 15/18 | 10/13 | 1/1 |
| 2026-03-20 | @ Žalgiris |
Pr 54–59 | 19 | 0 | 14 | 0 | 0 | 2 | 7/22 | 5/18 | 0/0 |
| 2026-03-16 | Nevėžis-Paskolų klubas |
P 77–69 | 36 | 2 | 13 | 0 | 0 | 1 | 15/20 | 6/9 | 0/0 |
| 2026-03-16 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 65–68 | 36 | 1 | 10 | 0 | 0 | 3 | 14/23 | 8/14 | 0/0 |






