ikonitas
Rungtynės
10
Taškai (vid.)
30,2
#4 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
0,6
#27 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
8,8
#8 sezone
Perimti (vid.)
0,8
#21 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#32 sezone
Naudingumas (vid.)
32,4
#6 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 sezonas | Žalgiris |
10 | 30,2 | 0,6 | 8,8 | 0,8 | 0,0 | 2,3 | 67,3 | 55,4 | 94,1 | 32,4 |
| Karjera | 10 | 30,2 | 0,6 | 8,8 | 0,8 | 0,0 | 2,3 | 67,3 | 55,4 | 94,1 | 32,4 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 | @ Neptūnas |
P 97–56 | 54 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 19/24 | 15/19 | 1/1 |
| 2026-03-27 | Neptūnas |
Pr 82–89 | 46 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 22/16 | 12/16 | 2/2 |
| 2026-03-27 | @ Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 69–95 | 30 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 9/15 | 6/9 | 6/6 |
| 2026-03-27 | Nevėžis-Paskolų klubas |
Pr 70–83 | 37 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 14/16 | 8/10 | 1/3 |
| 2026-03-25 | @ Rytas |
Pr 79–83 | 21 | 1 | 12 | 0 | 0 | 2 | 7/15 | 5/12 | 1/2 |
| 2026-03-25 | Rytas |
Pr 69–101 | 21 | 0 | 11 | 0 | 0 | 3 | 9/16 | 3/8 | 0/0 |
| 2026-03-20 | @ Jonava Hipocredit |
Pr 65–93 | 22 | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9/17 | 3/10 | 1/1 |
| 2026-03-20 | Jonava Hipocredit |
P 59–54 | 7 | 1 | 10 | 2 | 0 | 3 | 2/11 | 1/10 | 2/2 |
| 2026-03-19 | @ Lietkabelis |
P 87–59 | 51 | 3 | 8 | 3 | 0 | 2 | 19/26 | 13/20 | 0/0 |
| 2026-03-19 | Lietkabelis |
P 66–58 | 13 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 5/15 | 1/7 | 2/0 |





