aRNG__
Rungtynės
6
Taškai (vid.)
15,5
#12 sezone
Atk. kamuoliai (vid.)
0,2
#49 sezone
Rez. perdavimai (vid.)
2,2
#26 sezone
Perimti (vid.)
0,3
#33 sezone
Blokai (vid.)
0,0
#33 sezone
Naudingumas (vid.)
11,3
#35 sezone
Statistika pagal sezonus
Vidurkiai per rungtynes| Sezonas | Komanda | Rg | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met.% | Trit.% | Baud.% | Naud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 sezonas | WECANTMISS |
6 | 15,5 | 0,2 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 54,1 | 35,3 | 50,0 | 11,3 |
| Karjera | 6 | 15,5 | 0,2 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 54,1 | 35,3 | 50,0 | 11,3 | |
Rungtynių žurnalas
| Data | Varžovas | Rez. | Tšk. | Atk. | Rez. | Per. | Blk. | Kld. | Met. | Trit. | Baud. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-03 | @ Drinkers |
P 71–44 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5/14 | 1/8 | 0/0 |
| 2026-11-03 | Drinkers |
P 68–42 | 19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8/14 | 3/7 | 0/0 |
| 2026-11-02 | @ Crossover Dawgs |
Pr 51–70 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3/9 | 0/4 | 0/0 |
| 2026-11-02 | @ Crossover Dawgs |
P 78–57 | 22 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10/15 | 2/5 | 0/0 |
| 2026-10-29 | @ BC Bandygos |
P 90–40 | 25 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10/13 | 4/6 | 1/2 |
| 2026-10-29 | BC Bandygos |
P 58–29 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4/9 | 2/4 | 0/0 |